BR000313
1
In stock
Traditional full soft bonded leather or fabric round table gives you a practical and cost effective solution for your reception areas, waiting rooms and breakout areas. The Neo offers simplistic style and a relaxed atmosphere to any work environment. Matching single or twin tub chairs available.
Your Price: £161.42 exc VAT
£354.00 exc VAT
£192.58 exc VAT
| Brand | Neo |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Dimensions | 660x660x375mm |
| Glass Top | Yes |
| Height | 375mm |
| Manufacturer | Dynamic |
| Material | Fabric |
| On Promotion | No |
| Self Assembly | Pre-Assembled |
| Shape | Circular Table |
| Style Code | DY00726 |
| Top Colour | Black |
| Top Material | Glass |
| Type | Reception Tables |
| Weight | 6.23kg |
Your Price: £161.42 exc VAT
£354.00 exc VAT
£192.58 exc VAT